Liwno Zabór - strona nieoficjalna

66-003 Zabór ul. Lipowa 15

NIP 973-082-95-14

Krótka historia Liwna Zabór

Klub piłkarski, pod nazwą Liwno Zabór, powstał latem 1994 roku dzięki zaangażowaniu Jana Piątka i Zbigniewa Sosinskiego. Wcześniej, w latach 60-70 klub istniał pod nazwą LZS Zabór i rozpadł się w połowie lat 80-tych.
W zarządzie nowego klubu działali: Jan Piątek, Zbigniew Sosinski, Henryk Zuchniewicz, Tadeusz Patyk, Tadeusz Napora, Paweł Ryś i Tadeusz Karkosz.

Obecni sternikami klubu są: Lech Balicki, Andrzej Młodawski, Tomasz Palonka i Robert Masalski.
Klub nigdy nie miał i nie ma sponsora strategicznego, utrzymuje się jedynie z dotacji z Gminy Zabór przyznawanej w ramach pożytku publicznego. W ostatnich latach nie szczęściło się w grze i chłopcy grali w klasie C. Za oszczędności, związane z rozgrywkami w niższej klasie, został podłączony prąd i woda do szatni na boisku, wyremontowano również płytę boiska oraz zakupiono zraszacze i urządzenia do pielęgnacji trawy.

Obecnie chłopcy są mistrzami jesieni w klasie B i są mocno zmotywowani do awansu do grupy A.
Partnerami Klubu są: Gmina Zabór, Publiczna Szkoła Podstawowa i Publiczne Gimnazjum w Zaborze.

Niebawem ciąg dalszy.

źródło: www.bazagmin.pl

GKS PIAST PARKOVIA II TrzebiechówLiwno Zabór
GKS PIAST PARKOVIA II Trzebiechów 3:2 Liwno Zabór
2020-11-15, 13:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Tecza Kaczenice 4:3 Kometa Buków
Polonia Nowe Kramsko 1:0 GKS PIAST PARKOVIA II Trzebiechów