Aktualności

PLAN WYKONANY!!!

• autor: gkpnliwno, 2015-11-12 17:38

Zgodnie z planem piłkarze Liwna sięgnęli po 3 oczka w spotkaniu z niżej notowaną ekipą Poloni Nowe Kramsko...

Spotkanie bez historii,spokojne i na luzie.O przewadze gości mówi sam wynik oraz fakt,że miejscowi oddali swój pierwszy strzał na naszą bramkę w 41 minucie.Był to strzał,który poszybował bardzo daleko nad naszą bramką.Jonatan w tej części jak i w całym meczu nie napracował się za bardzo,bo nasza drużyna nie pozwoliła polonistą na zbliżenie się w naszą szesnastkę.Wynik otworzył nam Adam Chodoruk w 18 minucie,który bardzo pewnie umieścił piłkę w siatce po rzucie karnym i faulu bramkarza na Damianie Kostrzewie.Na 0-2 podwyższył sam D.Kostrzewa w 28 minucie,a na 0:3 M.Burek w 38 minucie.Po przerwie kolejną bramkę dorzucił Damian w 78 minucie (dobitka własnego rzutu karnego).Na końcówkę pojedynku wpuszczeni zostali:K.Urbanowski oraz Andrzej Chodoruk,więc pograli wszyscy dostępni tego dnia na ławce zawodnicy zaborzan.Plan wykonany,obyło się bez kartek(1zółta)zagrażających wykluczeniu z następnego jakże istotnego spotkania z Odrą Klenica.Miejscowi zawdzięczają tak niski wynik naszej nieskuteczności,bo mogło,a wręcz powinno być dużo wyżej w naszą stronę.Liczba zmarnowanych sytuacji,tzw.setek była lekko niepokojąca.Skuteczność do poprawki i czekamy na ostatni mecz z Odrą Klenica już w najbliższą sobotę.