Zegar

Aktualności

ODBIJAMY OD DNA!!!

• autor: gkpnliwno, 2016-10-03 11:12

Po słabym początku rozgrywek i czterech porażkach z rzędu wracamy na właściwe tory.Zwiastunem poprawy formy był zeszłotygodniowy pojedynek na własnym boisku z Tęczą Brody...

Tym razem udaliśmy się do Kalska na mecz z Sokołami.Mecz zapowiadał się na niezwykle trudny,bo gospodarze w tym sezonie grają nadspodziewanie dobrze co przekłada się na miejsce w tabeli.Przed tym pojedynkiem miejscowi plasowali się na czwartym miejscu z dorobkiem 12 punktów.Takowy też był.Od początku zaatakowali gospodarze spychając nas do defensywy.Niemniej po jakiś 15 minutach ich impet opadł i  do odważniejszych ataków ruszyliśmy my.Nie przełożyło się to na bramki i do przerwy mieliśmy bezbramkowy remis.Po przerwie dał o sobie znać bramkostrzelny duet:Kostrzewa-Stachowski,którzy po dwa razy ukłuli rywali.Miejscowi odpowiedzieli dwoma trafieniami i mecz zakończył się wynikiem 2:4.Warty odnotowania w naszym zespole jest debiut kolejnego juniora.W barwach Liwna zadebiutował 16 letni Patryk Stefaniak.Występ swój udokumentował asystą pod koniec spotkania!!!!.Gratulacje.Oby tak zawsze.